Головне

Новини / Головне

2019-10-07 11:27

“PRO Житло” – порадник на ринку нерухомості.

Як придбати омріяне житло і не прогадати? Це питання зазвичай постає перед тими, хто нарешті зважився на купівлю омріяних квадратних метрів. А не заблукати серед розмаїття привабливих пропозицій на ринку нерухомості нині досить складно. Бо ж кожен забудовник рекламує свій товар, як найнадійніший, найвигідніший та найякісніший.

Довіряй, але перевіряй, - кажуть у народі. Тож, зібравши гроші на нове помешкання, не спокушайтесь на першу-ліпшу пропозицію. Аби покупка принесла радість, а не розчарування, добре зважте всі «за» і «проти».

Звісно, пересічним громадянам складно зорієнтуватися в таких питаннях. Саме тому ми вирішили створити громадську організацію “PRO Житло”. Вона покликана ознайомити потенційних покупців із усіма нюансами ринку первинної нерухомості. Ми допоможемо вам перевірити цільове призначення ділянки, на якій розміщена багатоповерхівка, з’ясуємо її відповідність містобудівним умовам, перевіримо дозвільну документацію та роз’яснимо особливості оформлення угоди на придбання житла.

Крім того, ми щомісяця проводимо виїзні консультації. В суботу, 05 жовтня, така зустріч відбулася на Майдані Незалежності. Наші фахівці поінформували рівнян про будівельні компанії, ціни на ринку нерухомості та відповіли на численні питання жителів обласного центру.

Мета виїзних консультацій - налагодити діалог із людьми та допомогти їм придбати якісне житло. Наша громадська організація надає допомогу безкоштовно. Зустрічатися намагаємося щоразу в іншому місці, аби максимально охопити всіх бажаючих отримати консультацію. Втім якщо з тих чи інших причин людина не встигла поспілкуватися з нами, то можна зателефонувати на гарячу лінію за номером 096 033 033 4 або надіслати повідомлення в соціальних мережах. Чи почекати наступної консультації. Про неї повідомимо завчасно на нашій офіційній сторінці в Facebook.

Пам’ятайте: вибір помешкання – досить відповідальний крок. Тому спершу, як каже народна мудрість, «сім разів відміряй – один раз відріж». А щоб нова домівка стала надійною фортецею, фахівці нашої громадської організації готові озброїти вас знаннями.

Ми допоможемо здійснити вашу мрію про власне житло!

Останні

2020-06-01 17:14

Розтермінування: рекламний хід чи вигідна пропозиція?

2020-05-25 11:07

Таунхаус - більше, ніж квартира, менше ніж будинок

2020-05-25 10:22

Чек-лист документів перед купівлею житла в новобудові

2019-11-15 15:05

Проблемні новобудови. Як не втрапити в будівельну аферу.