Головне

Новини / Головне

2019-08-06 12:55

У Рівному планують будувати нову багатоповерхівку.

Нещодавно на вулиці Вербовій у Рівному, поблизу будинку №41Ж зʼявився будівельний паркан. Як нам вдалося 
зʼясувати, незабаром тут має розпочатися будівництво девʼятиповерхового будинку на два підʼїзди.
Ми поцікавилися, чому ціна квадратного метра в майбутньому будинку на 25% менше від рівня собівартості будівельних робіт? Ціна квадратного метру в даному будинку коливається в межах від 8830 до 9350 грн., а середня собівартість спорудження 1 кв.м. в Рівненській області складає, за даними Мінрегіонбуду, 11638 грн.

На наше питання рієлтор  АН «Центр продажу квартир», яке й здійснює продаж квартир в майбутньому будинку, розповіла, що це повʼязано з початком продажів до старту самого будівництва. Забудовник прийняв рішення сформувати повний пакет необхідних дозвільних документів і лише після цього розпочинати будівництво. Також, такої ціни вдалося досягти через те, що в квартирі не передбачено оштукатурення стін, встановлення радіаторів опалення та розводки електромереж. Мережі будуть підведені лише до квартири.

Будівництво частково фінансуватиметься за рахунок коштів Міністерства оборони України, передбачених на комплексну програму забезпечення військовослужбовців житлом. Ймовірно, це також вплинуло на формування ціни.

На жаль, Рівне вже має декілька негативних прикладів «дешевого» житла. Це і один з довгобудів неподалік залізничного вокзалу, будівництво якого зупинилися 2 роки тому, і стіни з силікатної цегли вже набралися вологою і покрилися зеленим мохом; й інший житловий комплекс, власникам квартир якого для того, аби отримати нарешті право заселитися у власні квартири довелося доплатити кругленьку суму новому забудовнику, який погодився добудувати обʼєкт.

Сподіваємося, ми не матимемо ще одного довгобуда, а люди які вкладуть кошти в це будівництво, такі отримають омріяні квадратні метри в задекларовані забудовником терміни.

Останні

2020-06-01 17:14

Розтермінування: рекламний хід чи вигідна пропозиція?

2020-05-25 11:07

Таунхаус - більше, ніж квартира, менше ніж будинок

2020-05-25 10:22

Чек-лист документів перед купівлею житла в новобудові

2019-11-15 15:05

Проблемні новобудови. Як не втрапити в будівельну аферу.