Головне

Новини / Головне

2019-11-26 17:51

Як правильно обрати житло від Олександра Ковальчука

У Рівному є і ті, хто зацікавлений у власній репутації. Ось вам кілька порад, як правильно обрати житло від Олександра Ковальчука, народного депутата України з партії «Слуга народу»:

 

Слід пам’ятати, що яскраві брошури та красивий офіс не свідчать про добросовісність забудовника. Всі ми хочемо зекономити, тому свідомо не хочемо користуватись порадами фахівців, тож якщо ви вирішили самотужки шукати житло, то слід обирати компанію, яка має надійну репутацію, умовно 5 чи 10 років вони в бізнесі, збудувала багато об’єктів та здала їх в експлуатацію і там вже живуть люди. Зрозуміло, що ціна на їх квартири може бути трохи дорожча, ніж в тих невідомих компаніях, які з інших міст приїхали, якимось чином отримали ділянку, побудували 5 поверхів, ціну поставили нижчу і люди платять внески, що не можна робити. Важливо чи є у забудовника судові позови в межах України, які можна перевірити у єдиному реєстрі судових справ». 

 

«Низька ціна на житло також може свідчити, що забудовник економить на будівельних матеріалах, або ж у нього відсутні технічні умови на комунальні мережі».

 

Такий ризикований крок купівлі квартири в подальшому може обійтись затратами великих коштів на судову тяганину. Наразі, у Рівному існують громадські організації, які на безоплатній основі нададуть консультацію та допоможуть вам у виборі житла.

 

Останні

2019-11-26 17:51

Як правильно обрати житло від Олександра Ковальчука

2019-11-15 15:05

Проблемні новобудови. Як не втрапити в будівельну аферу.

2019-11-07 18:26

Як «не попасти на гроші» коли купуєш квартиру у Рівному – рекомендації від…чиновника

2019-11-03 12:03

Що робити, якщо ви купили довгобуд