Головне

Новини / Головне

2020-08-13 00:12

«За» - 25, рішення прийнято!


Сьогодні, 13 серпня, відбувся історичний день. Події, які відбувалися під сесійною залою міської ради, важко назвати розміряними. Остання сесія цього скликання, остання можливість бути почутими тим, хто давно прагне порятунку та відновлення віри у безпечне майбутнє.
Асоціативний неймінг сьогоднішнього дня: без грошей депутати голосують. Можливо з сарказмом це звучить, але думок і підозр було, направду, багато. Так само, як і людей, які сьогодні прийшли до міських обранців, щоб отримати стверджувальну відповідь на питання, яке зависло в повітрі понад три роки. Прохання, голодування, наметове містечко…. Відчай, забирає бажання боротися, але не у цій ситуації.
Отже, усе по черзі. Троє депутатів рівненської міської ради, які входять до бюджетної комісії, намагалися відкласти ще на два тижні, питання про долю ошуканих вкладників «DBN». Тобто, комісія з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю сьогодні знову збиралася і, знову, таки не знайшлося аргументів, щоб вирішити одностайно проблему в місті 320 сімей. І коли, таки внесли питання вкладників на розгляд сесії, на вулиці, де зібралися сім’ї, небайдужі і рідні ошуканих, натовп видихнув, це було маленькою надією в багаторічному пошуку допомоги.
Після багатьох монологів, діалогів, думок в голос, прохань та гучних емоції в сесійній залі, рішення було прийняте, - «надати компанії «Група Смарт» дозвіл Рівненської міської ради на розробку містобудівної документації, зокрема  детального плану території міста з метою залучення коштів для дофінансування недобудов».
Прагнення вирішити ситуацію компанія «Група Смарт» вже довела, як юридично, так і задокументовано.
Висловлюємо вдячність меру міста за змістовну підтримку в сесійній залі!
Дякуємо 25 депутатам, за усі намагання почути, посприяти та допомогти протягом багатьох місяців!
Звісно, це ще не кінець, але значний крок до гідного життя понад 1000 особам в майбутньому власному житлі!
 
#PROzhytlo
#PROжитло
#НедоречноШукатиДоброДоречноДоброТворити
#шукати_добро
#групасмарт

Останні

2020-09-21 21:34

Парку Устя – БУТИ

2020-09-16 18:24

Скандальне будівництво ЖК «Шоколад» відновлено!

2020-08-28 12:46

ТВК, або ж компоненти для простору на все життя

2020-08-25 23:02

Вітайте, ТВК